نایب رئیس اتاق ایران گفت : شرایط اقتصادی کشور و فضای کسب و کار برای فعالان اقتصادی غیرقابل پیش بینی شده وبه دلیل آنکه عدم قطعیت و نااطمینانی در اقتصاد افزایش یافته است پیش بینی شرایط تولید کار چندان ساده ای نیست .

 

 پدرام سلطانی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی پانا اظهار کرد: شرایط اقتصادی کشور برای فعالان اقتصادی غیرقابل پیش بینی شده و به دلیل آنکه عدم قطعیت و نااطمینانی در اقتصاد افزایش یافته است پیش بینی شرایط تولید کار چندان ساده ای نیست .

وی ادامه داد: ماه های آتی برای فعالان اقتصادی ماه های سخت و پرچالشی است اما اینکه چالش ها از چه نوع باشد و چه برنامه ریزی برای مقابله با آن لازم است چندان روشن نیست .

سلطانی در پاسخ به این سوال که عملکرد وزرای اقتصادی دولت را در ماه های اخیر چگونه ارزیابی می کنید ، خاطرنشان کرد: عصبیت، عدم اعتماد به یکدیگر و عدم اعتماد به نفس موجب شده تا کیفیت مدیریت در کشور به شدت افت داشته باشد و در کنار آن تغییرات پی در پی مدیریتی جریان امور را از جریانات فن سالارانه و قائم به نظرات کارشناسی خارج کرده و از کیفیت آن کاسته است .

 عضو هیات رییسه اتاق ایران گفت : تغییر نگاه مدیریتی، استفاده از مدیران زبده و کارآزموده ، ایجاد آرامش لازم برای تصمیم گیری های حرفه ای و کارشناسی و همگرایی بیشتر در جلسات مدیریتی و پایبندی به تصمیم های کارشناسانه مواردی است که اگر مد نظر قرار داشته باشند می توان در این زمینه گام های اساسی برداشته شود .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *