دعوت به در حضور سی و سومین کنفرانس سالانه کنفدراسیون اتاق­‌های بازرگانی و صنعت آسیا–اقیانوسیه (CACCI) که از چهارم تا هفتم آذرماه سال جاری در داکا بنگلادش برگزار می‌شود.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از تجار، صاحبان صنایع و کارآفرینان برای حضور سی و سومین کنفرانس سالانه کنفدراسیون اتاق­‌های بازرگانی و صنعت آسیا–اقیانوسیه (CACCI) که از چهارم تا هفتم آذرماه سال جاری در داکا بنگلادش برگزار می‌شود دعوت کرد.

طبق اعلام اتاق ایران، سرپرستی هیات اعزامی به بنگلادش را پدرام سلطانی، نایب رئیس کنفدراسیون اتاق‌­های بازرگانی و صنعت آسیا–اقیانوسیه به عهده خواهد داشت.

سی و سومین کنفرانس سالانه کنفدراسیون اتاق­های بازرگانی و صنعت آسیا–اقیانوسیه به میزبانی فدراسیون اتاق­‌های بازرگانی و صنعت بنگلادش (FBCCI) برگزار خواهد شد. انتظار می­رود در گردهمایی امسال بیش از 200 تن از رهبران تجاری از 27 کشور منطقه آسیا و اقیانوسیه شرکت کنند. این اجلاس که برای نخستین بار در داکا برگزار می‌شود، فرصت مناسبی برای آشنایی با اقتصاد بنگلادش، پتانسیل­های تجاری و سرمایه­گذاری در بخش­های تجاری و ارتباط با سیاست­گذاران اقتصادی آن کشور نیز خواهد بود.

کنفرانس امسال با موضوع «آسیا: محور نظم نوین جهانی» برگزار می‌شود و تلاش دارد به بررسی اقداماتی بپردازد که بخش­های خصوصی و دولتی منطقه می­توانند برای حل چالش­های پیش رو در بازار جهانی و همچنین بهره­مندی از فرصت­های موجود در بازارهای منطقه آسیا و اقیانوسیه و دیگر نقاط جهان انجام دهند.

سی و سومین کنفرانس CACCI همچنین برگزارکننده جلسات همزمان است که مقام‌های دولتی و بخش خصوصی را برای گفت‌وگو و بحث در مورد موضوعات مهم بخش­های کارآفرینی، بهداشت و ایمنی، امنیت صنایع غذایی و توسعه شرکت‌های کوچک و متوسط گردهم خواهد آورد.

علاقمندان به شرکت در این کنفرانس می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل s.rasekhchi@iccima.ir یا شماره تلفن 85732383 تماس حاصل کنند.

بروشور منتشر شده از سوی فدراسیون اتاق­‌های بازرگانی و صنعت بنگلادش در مورد نشست CACCI از اینجـــا قابل دریافت است.

منبع: پایگاه خبری اتاق ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *