جلسات شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی تا پایان ماه جاری و حداکثر اوایل ماه آینده با ترکیب اصلی مجددا برگزار می‌شود.

 

جلسات شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی تا پایان ماه جاری و حداکثر اوایل ماه آینده با ترکیب اصلی مجددا برگزار می‌شود.

پدرام سلطانی، نایب رییس اتاق بازرگانی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در پاسخ به این سوال که جلسات شورای گفت‌وگو از چه زمانی مجددا برگزار می‌شود و هیات رییسه اتاق چه تصمیمی را در این باره گرفته‌ است بیان کرد: وزرا به تازگی کار خود را شروع کردند و بدیهی است که در هفته‌های اول کاری آنها حجم کار بالا باشد.

وی ادامه داد: ساماندهی برگزاری مجدد جلسات گفت‌وگو زمان‌بر است و مأموریت ما در این خصوص این است که برای برگزاری جلسات شورای گفت‌وگو برنامه‌ریزی کنیم.

سلطانی با تاکید بر این‌که برگزاری جلسات شورای گفت‌وگو در دستور کار جلسه‌ی هیات رییسه اتاق بازرگانی ایران است، تصریح کرد: براین اساس روش‌هایی که برای تقویت دور جدید جلسات شورای گفت‌وگو باید لحاظ شود در هیات رییسه اتاق مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نایب رییس اتاق بازرگانی ایران در پایان گفت: تا پایان شهریور و حداکثر ماه آینده شاهد برگزاری دور جدید جلسات شورای گفت‌وگو خواهیم بود.

به گزارش ایسنا، جلسات شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در یکی دو سال گذشته با عدم استقبال بخش دولتی مواجه شد. به طوری که جلسات آن یا برگزار نمی‌شد یا در صورت برگزاری، وزیران و مقامات دولتی در آن حضور نمی‌یافتند و تنها به فرستادن نمایندگان خود به این جلسات اکتفا می‌کردند. همین موضوع دلخوری بخش خصوصی و انتقاد آنان از بی‌توجهی دولت به پارلمان بخش خصوصی را به همراه داشت.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *