به گزارش «اقتصاد نیوز»، گروه «ائتلاف برای فردا» از امروز با برگزاری نشست خبری فعالیت‌های انتخاباتی خود را رسماً آغاز کرد.

 

در همین زمینه چهره‌هایی که در دوره هفتم هیات نمایندگان اتاق بازرگانی در گروه‌های دیگری نظیر پیشگامان توسعه یا مجمع فعالان توسعه بودند با حضور در این نشست خبری رسماً پیوستن خود به گروه جدید ائتلاف برای فردا را اعلام کرده‌اند. از جمله این چهره‌ها می‌توان به فاطمه مقیمی و فریال مستوفی اشاره کرد.

فاطمه مقیمی پیش از این در گروه مجمع فعالان توسعه اتاق بازرگانی و فریال مستوفی در گروه پیشگامان توسعه با هدایت مجیدرضا حریری و اسدالله عسگراولادی حضور داشتند.

همچنین افرادی نظیر حمید صالحی و مهدی پورقاضی نیز که پیش از این در گروه تحول‌خواهان اتاق بازرگانی حضور داشتند به جمع ائتلاف برای فردایی‌ها پیوسته‌اند.

گروه نوپای ائتلاف برای فردا که با سکانداری پدرام سلطانی، نائب‌رئیس اتاق بازرگانی ایران و مسعود خوانساری، عضو فعلی هیات نمایندگان اتاق ایران شکل‌گرفته پذیرای فعالان اقتصادی‌ای شده‌اند که پیش از این در هیات نمایندگان اتاق بازرگانی نبوده‌اند ولی در انجمن‌ها و اتحادیه‌ها حضور داشته‌اند. از این میان می‌توان به محمد لاهوتی، نایب‌رئیس کنفدراسیون صادرات و رضی میری، رئیس سابق کنفدراسیون صادرات اشاره کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *