افتتاح سه مدرسه پویش «ایران من» در كرمانشاه

به گزارش ایرنا ، به نقل از روابط عمومی پویش ایران من، 6 مدرسه ساخته شده از سوی این انجمن در روستاهای «انارك، طهنه ‌سفلی، زنگی‌ چقا، حاجی‌ علیان، تراب و گوهرآباد» شهرستان كرمانشاه ساخته شده كه سه مدرسه دیگر فردا به بهره برداری می رسد.
نائب رییس اتاق بازرگانی ایران در مراسم افتتاح این مدارس در منطقه محروم سرفیروزآباد كرمانشاه گفت: حامیان پویش ایران من و فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی به این مسئله ایمان آورده‌اند كه سرمایه ‌گذاری روی آموخته‌های نسل آینده با ارزش‌ ترین و پرثمرترین فعالیت اقتصادی است.
پدرام سلطانی افزود: ما با سرمایه‌ گذاری روی عدالت آموزشی كاری می‌كنیم كه نسل آینده بتوانند اقدام های فعالان اقتصادی در راستای توسعه اقتصادی را ادامه دهند و روند توسعه را تقویت كنند.
مؤسس پویش ایران من اظهار داشت: رویكرد بخش خصوصی به مقوله مدرسه‌ سازی این است كه «آموزش سنگ بنای توسعه است». ما معتقدیم بدون توسعه آموزشی به توسعه اقتصادی نخواهیم رسید.
وی با تأكید بر این نكته كه هیچ سرمایه‌گذاری‌ پرمنفعت ‌تر از سرمایه‌گذاری در عرصه آموزش نیست، تأكید كرد: مدارس كارخانه‌هایی هستند كه ارزشمندترین كالاها یعنی انسان‌های فرهیخته و تحصیل‌ كرده را تولید می‌كنند؛ بدیهی است كه منافع سرمایه ‌گذاری در عرصه آموزش می‌تواند در طول صدها سال شامل جامعه به طور كلی، كشور و تمامی جهانیان شود.
در مراسم افتتاح این مدارس كیوان كاشفی رییس اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن و نظری مدیركل توسعه و تجهیز و نوسازی استان كرمانشاه نیز حضور داشتند.