پدرام سلطانی، نائب رئیس اتاق ایران در نخستین جلسه شورای رؤسای کمیسیون‌های اتاق ایران در دوره هشتم،پایه حرکت اتاق را بر اعتماد دانست و بر ضرورت جایگاه و نقش کمیسیونها به عنوان محور اتاق تاکید نمود.

 

پدرام سلطانی، نائب رئیس اتاق ایران در نخستین جلسه شورای رؤسای کمیسیون‌های اتاق ایران در دوره هشتم،پایه حرکت اتاق را بر اعتماد دانست و بر ضرورت جایگاه و نقش کمیسیونها به عنوان محور اتاق تاکید نمود.

به گزارش روابط عمومی اتاق ایران، «پدرام سلطانی» نایب رییس اتاق ایران با توجه به این‌که در دوره گذشته نماینده هیأت رئیسه در امور مربوط به کمیسیون‌ها بود، گزارش از آن چه در دوره قبل اتفاق افتاده را ارائه کرد. براساس اظهارات وی رؤسا و نواب رییس کمیسیون‌های تخصصی اتاق ایران در همین ابتدای امر، شیوه نامه کمیسیون‌ها، قانون و آیین نامه اتاق را مطالعه کرده و آن را چراغ راه خود قرار دهند، شیوه ارزیابی عملکرد کمیسیون‌ها را مطالعه و براساس اصول گروهی حرکت کنند، اختلاف سلایق را مدیریت کرده و اجازه حاشیه سازی ندهند، از ظرفیت همه اعضای خود بهره ببرند و در تله فرآیندها و جلسات متعدد نیفتد.
نایب رییس اتاق ایران، همچنین تبادل نظر و تعیین اولویت‌های کار کمیسیون‌ها، برنامه‌ریزی برای برگزاری میزگردها و انجام پژوهش‌ها، تمرکز بر روی مشکلات قابل حل حوزه مأموریت و عدم موضع گیری براساس منافع شخصی را از دیگر مواردی دانست که باید از سوی کمیسیون‌ها جدی گرفته شوند.
سلطانی بروز بودن و آگاهی از وقایع برای نتیجه گیری و ارائه نظرات و پیشنهادات به هیأت رئیسه درخصوص مسائل مطرح در زمان مقتضی را برای کمیسیون‌های تخصصی امری اساسی دانست.
وی یادآور شد: اتاق ایران خواستار تحقق اهداف است و فراموش نکنیم که تعارف و نبود چارچوب لازم موجب می‌شود حرکت اتاق از مسیر صحیح خود خارج گردد.
نایب رییس اتاق ایران با استقبال از اقدامات خلاقانه و نوآورانه کمیسیون‌ها در روند فعالیت خود، تصریح کرد: کمیسیون‌ها محور اتاق هستند و در این راستا هر یک از کمیسیون‌ها گام‌های مؤثرتری بردارند، جایگاه و نقش پررنگ‌تری خواهند داشت.
سلطانی درپایان خاطرنشان کرد: پایه حرکت اتاق بر اعتماد است و غیر از این نخواهد بود و سعی داریم و همکاری‌ها، این اعتمادها را بیشتر کنیم.
در ادامه هر یک از رؤسا و نواب رییس کمیسیون‌های حاضر در این نشست به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *