پدرام سلطاني نايب‌رييس اتاق بازرگاني ايران درمورد كابينه جديد پارلمان بخش خصوصي بر اين باور است كه باتوجه به اينكه اين انتخاب، حاصل يك اجماعي بوده كه در اتاق اتفاق افتاد، به‌طور حتم كار تيمي همگرايي در اداره اتاق افزايش پيدا خواهد كرد.

وي افزود: تركيب جديد اعضاي اتاق بازرگاني به نسبت جوان‌تر شده است و به‌نظر مي‌رسد كه به‌طور متوسط اعضا از تحصيلات و دانش بالاتر و بيشتري برخوردار هستند كه همين موضوع زمينه رشد و توسعه بيشتري در اتاق را فراهم خواهد كرد.
سلطاني بااشاره به يكپارچه بودن اعضاي جديد و فعلي اتاق بازرگاني اظهار كرد: گروهي كه درحال حاضر سكان چهارسال اتاق بازرگاني ايران را دست گرفته است، با برنامه گروهي وارد انتخابات شده است به همين جهت فكر مي‌كنم كه تنش، چالش و تضاد به حداقل ممكن برسد اگرچه ما تضارب آرا را حفظ مي‌كنيم.
نايب‌رييس اتاق بازرگاني ايران در ادامه به اهداف چهارسال آينده اتاق اشاره كرد و گفت: شايد نتوانم عنوان مهم‌ترين و ويژه‌ترين را به اهداف پيش‌روي اتاق آينده بدهم اما مي‌توانم با صراحت عنوان كنم كه «جنگيدن درعين تعامل براي احقاق حقوق بخش خصوصي و رساندن آن به جايگاه شايسته و بايسته آن» مهم‌ترين موضوعي باشد كه در چهارسال آينده به خوبي براي رسيده به آن تلاش خواهيم كرد و در اين راه نيز به شخصه هيچ كوتاهي نخواهم كرد. سلطاني با ابراز اميدواري درباره برنامه‌هاي مدون پيش‌روي اتاق ايران گفت: ما آمده‌ايم كه صداي بخش خصوصي را به گوش همگان برسانيم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *