حضور نایب رئیس اتاق ایران در جلسه عمومی فدراسیون اتاق‌های بازرگانی جهان

حضور نایب رئیس اتاق ایران در جلسه عمومی فدراسیون اتاق‌های بازرگانی جهان

جلسه شورای عمومی فدراسیون اتاق‌های بازرگانی جهان ‏WCF‏ صبح امروز با حضور پدارم سلطانی نایب رئیس اتاق ایران که از ابتدای سال ‏جاری میلادی (2017) به عنوان عضو فدراسیون اتاق‌های بازرگانی جهان به نمایندگی از ایران انتخاب شده است، در ساختمان اتاق ایالت ‏NSW‏ ‏استرالیا در سیدنی آغاز شد و تا عصر ادامه خواهد داشت.

پدارم سلطانی در این زمینه گفت: «این دومین نشستی است که در جلسه عمومی ‏فدراسیون جهانی اتاق‌ها حضور دارم؛ جلسات عمومی فدراسیون معمولا هر 6 ماه یک بار برگزار می‌شود. پیش از این در ‏جلسه پاریس هم که در مارس 2017 برگزار شد، حضور داشتم.»

نایب رئیس اتاق ایران درباره موضوعاتی که معمولا در این شورا ‏بررسی می‌شود، گفت: «این جلسه با حضور نمایندگان منتخب، نمایندگان اتاق‌های چند جانبه در دنیا، هیات رئیسه این فدراسیون و ‏مسئولان اتاق بازرگانی بین المللی برگزار می‌شود و در آن پیرامون مسائل مشترک اتاق‌ها بحث و تبادل نظر صورت می‌گیرد. همین ‏طور بحث‌های روز سیاسی و اقتصادی و اثرات آن‌ها بر کسب و کارها از موضوعات دیگری است که در جلسه شورای عمومی ‏فدراسیون جهانی اتاق‌ها مطرح می‌شود.»‏

جلسه امروز شورای عمومی فدراسیون اتاق‌های بازرگانی جهان تا ساعت 5 عصر ادامه خواهد داشت و پس از آن اعضا به دعوت فرماندار ایالت ‏NSW‏ استرالیا که شهر سیدنی در آن قرار دارد، به منزل او برای شام خواهند رفت.

0 نظر

هیچ آیتمی برای نمایش وجود ندارد.

ارسال نظر